28-04-2014

Zasady przeprowadzania pisemnego egzaminu dyplomowego na studiach I stopnia

Zasady przeprowadzania pisemnego egzaminu dyplomowego na studiach I stopnia na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej.

11-04-2014

Tematyka prac dyplomowych na rok akademicki 2014/2015 (studia II stopnia)

03-04-2014

Zasady kwalifikowania studentów na specjalność technologia produktów leczniczych (CC/TL-DI) na studiach stacjonarnych I stopnia kierunku technologia chemiczna.

12-02-2014

Studia podyplomowe: Inżynieria materiałów polimerowych

Nowy kierunek studiów podyplomowych na Wydziale Chemicznym

31-12-2009