08-11-2016

XVI Konferencja DYDAKTYKA CHEMII – Rzeszów 2016

Serdecznie zapraszamy nauczycieli chemii z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w XVI konferencji „DYDAKTYKA CHEMII” organizowanej przez Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej i I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie.

Konferencja odbędzie się 23 listopada 2016 r. w godzinach 8.30-12.00. Kolejna w tym roku edycja jest odpowiedzią na prośbę nauczycieli o zmianę terminu odbywania się wydarzenia z wiosennego na jesienny. Harmonogram konferencji przesyłam w załączeniu.

Miejsce: Budynek Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej, Rzeszów, al. Powstańców Warszawy 6, sala H-1.

Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa do 21 listopada br.